18 medali – 7 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe w klasyfikacji indywidualnej, 4 dla uczestników sztafety oraz 4 puchary to wspaniałe osiągnięcia reprezentantów UKS Dęby Osielsko na ostatnich zawodach pływackich w Toruniu „O Błękitną Wstęgę Junior Cup”

15 zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony, często poprawiając swoje rekordy życiowe, co pozwoliło zająć w wielu konkurencjach miejsca na podium. A oto najwyższe miejsca zajmowane przez naszych pływaków:

50 metrów stylem motylkowym – 1 miejsce

Bardzo dobrze zaprezentowały się dwie nasze sztafety 4x50m stylem zmiennym. Pierwsza w składzie Wiktoria Studzińska, Julia Burek, Kamil Szymański, Bartosz Januszewski zajęła 2 miejsce, natomiast sztafeta złożona z młodszych zawodników (rocznik 2007-2009) w składzie: Nina Andryszak, Hubert Hałas-Agatowski, Michał Bryll, Basia Witkowska ukończyła rywalizację tuż za podium.

Nie zabrakło również pucharów za najlepszy wynik wg tabeli wielobojowej FINA, które zdobyli: Nina Andryszak, Michał Bryll, Hubert Hałas-Agatowski, Kamil Szymański.

Warto wspomnieć, że Dęby reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z najmłodszych roczników, dla których start był ważnym doświadczeniem, oraz okazją do poprawy swoich rekordów życiowych. Chcielibyśmy pogratulować Weronice Kowalek, Aleksandrze Nowickiej, Julii Węglarz, Anastazji Kołacie, Michałowi Smalowi bardzo dobrych wyników i wzorowej postawy!

Wszystkim startującym jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dziękujemy za wsparcie gminie Osielsko, bez której nasze sukcesy nie były by możliwe.

autor: UKS Dęby Osielsko