Oskar Wąsik

Trener sekcji Teeball, który może się pochwalić ponad 10-letnim stażem jako zawodnik “Dębów”. Wielokrotny zdobywca medali od brązowych po złote we wszystkich kategoriach młodzieżowych, Wicemistrz Polski Seniorów i zwycięzca Pucharu Polski Seniorów. Reprezentant Polski w kategoriach juniorskich. Od 3 lat asystował Marcie Kołodziejskiej w prowadzeniu najmłodszych zawodników Naszego Klubu. Na początku 2018 roku objął funkcję trenera prowadzącego “teeballków”.

Jakub Pochwała

Swoją przygodę z baseballem rozpoczął w 2010 roku w kategorii Kadet. Od tamtego czasu wraz z drużyną wielokrotnie stawał na podium w rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich.

Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy U19 rozgrywanych w 2015 roku w Czechach. Karierę trenerską zaczynał jako asystent trenerów grup młodzieżowych. Pod koniec 2016 roku wraz z Radosławem Zajda asystował Łukaszowi Snopkowi w prowadzeniu sekcji Młodzik w trakcie sezonu 2017. W końcówce ubiegłego roku przejął drużynę którą prowadził Łukasz Snopek. Trener asystent Ekstraligi w sezonie 2018

 


Paweł Winiarski

Od 2008 roku związany z “Dębami”. W 2011 roku łączył funkcje zawodnika i trenera w różnych kategoriach wiekowych w naszym klubie. Największe osiągnięcia w tamtym okresie to złoty medal MP Kadeta, oraz MP Juniorów.

Powyższa praca poskutkowała objęciem posady jednego z trenerów kadry narodowej Polski U-19 na Mistrzostwach Europy, odbywających się w 2015 roku w Czechach oraz trenera Kadry Polski U-23 w baseballu w roku 2017 (Mistrzostwa Europy w Austrii i Czechach, Polacy uplasowali się na X miejscu).

Od końca 2015 roku pierwszy trener drużyny seniorów Dęby Osielsko. Wraz z drużyną ekstraligową w 2016 roku, zdobyli pierwszy Puchar Polski Seniorów w historii Klubu.

Licencjonowany trener przez Polski Związek Baseballu i Softballu, regularnie biorący udział w kursach szkoleniowych.