Kolejny raz najmłodsi baseballiści Dębów Osielsko wspomagali WOŚP. Zebrane przez trenerów pamiątki baseballowe zostały wylicytowane na kwotę prawie 600 zł. 

W pojedynku drużyn teeballistów i młodzików, który rozpoczął wielkie granie górą byli Ci drudzy, starsi zawodnicy. Nie można było odmówić walki drużynie Marty Kołodziejskiej i Oskara Wąsika, który każde dobre zagranie oklaskiwane było przez zebranych na trybunie Hali Sportowej w Osielsku kibiców.

Dobra atmosfera widoczna była również podczas licytacji przedmiotów podarowanych przez trenerów i zawodników Dębów, a było to m.in. : koszulka Reprezentacji Polski w baseballu, zdjęcie drużyny Reprezentacji Polski w Softballu mężczyzn, oraz piłki z podpisami zawodników i trenerów.  Każda z licytacji była niezwykle zacięta, a łączna kwota jaką udało się uzbierać to prawie 600 zł.

W końcu przyszedł czas na pojedynek na który czekali wszyscy zawodnicy, mecz “Rodzice” vs “Dzieci”. Wynik był sprawą drugorzędną, najważniejszy był cel dla którego wszyscy się zebrali, przemiła atmosfera i dobra zabawa.DSC_0093

 

DSC_0013 DSC_0022